Leilieve color kolekce 2017

 

Letní kolekce italské značky Leilieve

 

leilieve-logo

 

 

*Toto zboží můžete objednávat u svých obchodních zástupců

 

leilieve_verde

 

7743 – Dámská luxusní podprsenka značky Leilieve v krásné mořské barvičce. Podprsenka je mírně vyztužená a díky širšímu středu krásně padne i na větší poprsí. Podprsenka je vyrobena z velmi jemné, nerušivé, přitom elegantní luxusní krajky, která se díky své jedinečné jemnosti nebude rýsovat pod vašim oblečením. Hřbet podprsenky je přizdoben jemným tylovým proužkem. Mezi košíčky je elegantní mašlička s aplikací perličky. Podprsenka má odepínací, délkově nastavitelná ramínka zdobená kraječkou. Zapínání podprsenky je na čtyři pozice. Podprsenka patří mezi nejoblíbenější a dobře padnoucí typ od značky Leilieve, a proto byla zařazena do nové celoroční kolekce. Materiálové složení: 82% polyamid, 18% elastan.

7763 – Dámské luxusní brazilky značky Leilieve v krásné mořské barvičce. Kalhotky jsou vytvořeny v kombinaci jemného tylu a velmi jemné, nerušivé, a přitom elegantní luxusní krajky. Zadní část kalhotek je brazilkového střihu. Materiálové složení: 82% polyamid, 18% elastan.

 

leilieve_grigio

996 – Dámská elegantní podprsenka z kolekce Feel good od značky  Leilieve v krásné světle šedé barvičce. Hladká podprsenka je mírně vyztužená a díky širšímu středu krásně padne i na větší poprsí. Spodní část košíčků je lemována jemnou krajkou, stejně jako obvod podprsenky. Podprsenka patří mezi nejoblíbenější typ od značky Leilieve. Materiálové složení: 81% polyamid, 19% elastan.

992 – Dámské elegantní bokové kalhotky z kolekce Feel good od značky Leilieve v krásné světle šedé barvičce. Kalhotky jsou kombinované z elastického mikrovlákna a jemné krajky. Na přední části malé L. Materiálové složení: 81% polyamid, 19% elastan; krajka 87% polyamid, 13% elastan.