Affinitas

>affinitas

 Zlevnili jsme pro Vás vybrané kolekce značky Affinitas.

***Toto zboží můžete již objednávat u svých obchodních zástupců***

 

131-vintage-floral  131-cerna  131-floral
 

131-graphite  131-ivory 131-telova
 

Kolekce Nicole:

131 – Elegantní nadměrná podprsenka, která má hladké, krásně kulaté košíčky s lehkou Push-Up výztuží. Anatomní výztuž košíčku je zpracována tak, aby se snadno přizpůsobovala – doléhala k tělu a zároveň pozvedla a tvarovala poprsí. Střed a spodní část košíčku podprsenky zdobí jemná a neškrábající krajka. Obvod podprsenky je také krajkový s podšívkou z jemného a prodyšného materiálu. Ramínka podprsenky jsou odepínací a délkově nastavitelná. Zapínání podprsenky je na tři pozice o třech nad sebou umístěných háčcích.

1316 – Elegantní mírně vyztužená podprsenka Nicole 1316 značky Affinitas. Podprsenka má hladké, krásně kulaté košíčky BEZ KOSTIC. Střed a spodní část košíčku podprsenky zdobí jemná a neškrábající krajka. Obvod podprsenky je také krajkový s podšívkou z jemného a prodyšného materiálu. Ramínka podprsenky jsou délkově nastavitelná. Zapínání podprsenky je na tři pozice o třech nad sebou umístěných háčcích.

K podprsenkám doporučujeme kalhotky 133, 135, 1341.

Kolekce Carrie a Nadia:

Carrie_PlungePushUpBraA11311      Nadia_ContourBraA1021_BikiniA1023_TangoRedBlack_Fotor

A11311 – Elegantní push up podprsenka, která má hladké, krásně kulaté košíčky s lehkou Push-Up výztuží. Anatomní výztuž košíčku je zpracována tak, aby se snadno přizpůsobovala – doléhala k tělu a zároveň pozvedla a tvarovala poprsí. Obvod podprsenky a vrchní část košíčků zdobí jemná a neškrábající krajka. Zapínání podprsenky je na tři pozice a na dva háčky.
A10121 – Elegantní vyztužená podprsenka, která má mírně vyztužené košíčky v červené barvě. Vrchní část košíčků zdobí jemná a neškrábající krajka v černé barvě. Obvod podprsenky je vyroben z jemného prodyšného tylu. Ramínka podprsenky jsou délkově nastavitelná. Střed podprsenky je širší, ozdoben malou mašličkou.

Kolekce Allison:

Allison_SuperPushUpBra2412_Black2-1   2412

2412 – Elegantní hladká super push up podprsenka je ze speciálního jemného mikrovlákna. Vnitřní část košíčků je zformována pro dvojitý push up efekt pomocí pěny a proto je podprsenka lehčí, než ostatní gelové podprsenky. Poprsí přitom působí velmi přirozeně a jeho optické zvětšení není na úkor pocitu pohodlí. Podprsenka má délkově nastavitelná ramínka s nápisy Affinitas. POZOR!! Střed podprsenky je úzký, ne jak na obrázku