Bra-fitting

Bra- fitting….. co to je a s čím vám mohou pomoci naše stylistky ?

Spousta z Vás už slyšelo, nebo si četlo na internetu či v časopisech že „Až 80% žen nezná svoji správnou velikost podprsenky“. Ale jak ji zjistit a jak si vybrat tu správnou, padnoucí podprsenku, ve které se budete cítit skvěle? Právě tímto uměním – jak vybrat správnou podprsenku právě pro Vás se zabývá odborné poradenství zvané bra- fitting (doslova přeloženo jako „napasování“ podprsenky přesně na Vaše tělo).

podprsenkyVětšina z nás žen si samy neumíme vybrat správný střih a velikost podprsenky, tak, aby nám byla příjemná, ale zároveň dokonale “ seděla“ , byla oporou našeho poprsí a potažmo i sebevědomí :-). Na každé specializované prodejně spodního prádla by proto měla být v oboru vyškolená bra-fitterka neboli stylistka spodního prádla. Šikovná bra-fitterka  po krátkém vyslechnutí Vašich přání , shlédnutí Vaší postavy a přeměření  velikosti poprsí již ví, jaké prádlo vám nabídne , aby Vám slušelo a hlavně jste se v něm příjemně cítila.

Podprsenka plní nejen funkci estetickou (může výrazně změnit tvar postavy k lepšímu či horšímu), ale má vliv i na zdraví ženy. Příliš těsný nebo volný obvod, kostice zapichující se do prsní tkáně, zařezávající se ramínka, časté odřeniny, otlaky ….to všechno jsou nežádoucí skutečnosti, které mohou vyvolávat migrény, bolesti zad ,  krční páteře a mít nežádoucí  vliv na naše poprsí. Proto neváhejte, investujte trošku ze svého času , jedná se o Vaše zdraví a Váš dobrý pocit. V oblíbeném  obchůdku s vyškolenou a příjemnou obsluhou se stává nákup spodního prádla krásným a  příjemným zážitkem :-).

 

Zkušená bra- fitterka Vám pomůže:

  • určit správnou velikost podprsenky
  • vybrat správný střih a tvar podprsenky dle účelu, pro který má sloužit (sport, společenská událost, denní nošení)
  • naučí Vás podprsenku správně zkoušet a oblékat
  • poradí, jak o prádlo správně pečovat
  • ukáže, jak správná podprsenka dokáže změnit celkový vzhled postavy
  • seznámí Vás s nejnovějšími trendy v oblasti spodního prádla

 

Při hledání vaší dokonale padnoucí podprsenky je důležitá  i Vaše spolupráce. Je dobré odhodit stud a nechat bra-fitterku nahlédnout do zkušební kabinky, je tu přece pro Vás. Pro začátek Vám ukáže, jak si podprsenku správně obléknout a upravit si v ní poprsí , aby seděla tak, jak má. Pak bude následovat ukázka toho, jak mají sedět všechny ostatní části podprsenky, jak si upravit ramínka. Po tomto miniškolení  se vrhnete na zkoušení všech variant prádla a vyberete si to, které vám padne nejlépe  a budete se v něm Vy sama  cítit výborně.

Službu bra-fittingu nabízíme buď klientkám na naší prodejně v Hodoníně, nebo v rámci velkoobchodu spolupracujeme s obchodníky vlastnícími butiky spodního prádla. Tam, v příjemném prostředí a při malém pohoštění, pomůžeme vybrat pozvaným ženám to správné prádlo právě pro ně a dozví se i další zajímavosti z podprsenkového světa.