Fantasy Italia

Vítejte na webových stránkách společnosti Fantasy Italia s.r.o. – velkoobchodu a maloobchodu dámského i pánského spodního prádla, plavek, pyžam, županů a domácího oblečení. Dovážíme pro Vás krásné spodní prádlo z Itálie, Velké Británie a Nizozemí… to vše ve velikostech obvodů od 60 až 115 cm a velikostech košíčků A-O. Některé kolekce dám. spodního prádla, plavek, pyžam a županů vyrábíme v České republice pod značkou FANTASY a to až do větších velikostí.

V naší nabídce naleznete kompletní basic  i módní, sezónní kolekce dám. spodního prádla italských značek LEILIEVE, PIERRE CARDIN, SÍ E LEI, LORMAR , LINGADORE a  dalších , které jsou určené spíše na menší poprsí (vel. koš. A-D). Více obdařené ženy (vel. košíčků D-O) si jistě vyberou krásné kousky z kolekcí značek PARFAIT, PANACHE, CURVY KATE a české značky FANTASY. Kdo je fanouškem bavlněného spodního prádla, určitě ocení nabídku značky EMY, JADEA a COTONELLA. Bezešvé, pohodlné prádlo u nás reprezentuje značka BELLISSIMA. Mužům nabízíme pánské spodní prádlo značek JOHN FRANK, PIERRE CARDIN,  KAPPA, JOLIDON , DIADORA a jiné. Z plavek u nás najdete značky Sí e Lei, Lormar, Jolidon a pro  šťavnaté ženské křivky pak plavky FANTASY. Z pánských plavek nabízíme značky JOHN FRANK, PIERRE CARDIN, SCUBA a JOLIDON. Z nočního programu nabízíme pyžamka, noční košile i župany a jiné doplňky.

Pro zákazníky vyžadující vysokou kvalitu a styl dovážíme spodní prádlo, plavky, pyžama, župany a volnočasové oblečení luxusních značek GUESS a EMPORIO ARMANI. Kdo hledá něco vyjímečného jak designem, materiálem a hodnotou dlouhodobě budovaných značek, je na správné adrese. Vše je možné shlédnout a objednat na www.vip-pradlo.cz, velkoobchodně pak v B2B systému.