Firemní prodejna Fantasy Italia v Hodoníně

Nabídku našeho sortimentu najdete v různých obchodech po celé republice. Ale naše firemní prodejna je zatím jen jedna – v Hodoníně. Obchůdek vznikl již před mnoha lety, a protože chceme, abyste se u nás cítili co nejlépe, přestěhovali jsme se do nových a větších prostor na pěší zónu naproti OD Centrum.

Co vás u nás čeká?

Nabídneme vám podprsenky ve velikostech košíčků A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L,M, N, O a to s obvody od 60 cm do 115 cm. Spodní prádlo značek Lormar, Leilieve, Calvin Klein, DKNY, Tommy Hilfiger , na větší poprsí D+ pak Parfait, Panache, Curvy Kate a spoustu dalších. Nezapomínáme ani na pány, ti si mohou dopřát prádlo od běžných značek až po ty luxusní – Andrie, John Frank , Cornette, Guess, Calvin Klein, Emporio Armani, Tommy Hilfiger aj. Pyžamka, spodní košilky, stahovací prádlo, župany, společenské topy s krajkou či korzety vhodné i jako svrchní sexy oblečení. U nás zkrátka najdete širokou škálu velikostí prádla, pyžam, plavek a županů.

Myslíme i na vaše pohodlí, proto jsou součástí obchodu dvě prostorné a pohodlné zkušební kabinky i zázemí, kde na vás může počkat váš doprovod. Pro maminky s kočárky je venku zvoneček, kterým stačí upozornit, že nás jdete navštívit a my vám pomůžeme s kočárkem do prodejny. Rádi vám nabídneme kávu, čaj nebo jiný nápoj 🙂

 

Služba navíc…

Dámy, které touží po dokonale padnoucí podprsence, přeměříme a poradíme se správnou velikostí i střihem podprsenky. To mají na starost naše milé a ochotné asistentky prodeje, které se vám budou rády věnovat a ZDARMA poskytnou službu brafitting.

Naučíme vás jak podprsenku správně oblékat i upravit. Poradíme s údržbou spodního prádla, aby bylo co nejdéle funkční a krásné.

Samozřejmostí je diskrétnost, záleží jen na vás, zda nás pustíte do kabinky. Stále hodně zákaznic, které k nám přijdou poprvé, mají nevhodnou velikost svého spodního prádla. Opakují se stejné problémy – zbytečně velký obvod podprsenky, nebo nevhodně zvolený košíček. Spodní prádlo umí doslova kouzlit s postavou, ale musí perfektně padnout na tělo jako druhá kůže a s tím vám pomůžeme.

Přijďte se k nám podívat.

RADY A TIPY

Nepoužívejte na praní spodního prádla aviváž, která poškozuje vlákna a tím prádlo ztrácí svoji pružnost.